Kariéra

Tvorba mobilních aplikací je mladý obor a my se k němu snažíme přistupovat inovativně. Celé odvětví se vyvíjí strašně rychle a je potřeba být neustále ve střehu. Nečekej u nás žádné dlouhé nudné porady, ani si nehrajeme na velký šéfy. Na druhou stranu čekej velké množství podnětů pro svou práci a volné ruce. Důležitá je pro nás osobní zodpovědnost.

Kdo nám teď chybí

Android developer

Baví Tě aplikace pro Android nejen používat, ale chtěl bys stát i u jejich zrodu?

Detail

iOS developer

Baví tě aplikace pro iOS nejen používat, ale chtěl bys stát i u jejich zrodu?

Detail

Project manager

Chceš se u nás stát projektovým manažerem a stát tak u zrodu nových aplikací?

Detail

Grafik designer

Baví Tě dávat tvář aplikacím? Nebo Tě tato oblast zajímá?

Detail

Firemní kultura

Jsme tým mladých lidí, kteří se společně rádi setkávají i mimo kancelář (čti: jsme kamarádi). Neřešíme pracovní dobu, píchačky jsou retro. Každý si sám určuje, jak a kdy se mu pracuje nejlépe. Nevytváříme tu složitou firemní strukturu a snažíme se udržet si naprostou transparentnost, a to jak mezi sebou, tak směrem ven k našim klientům. Společně občas vyrazíme na snídani nebo se sbalíme a vyrazíme na remote office do zahraničí. Na to se těš, to je velká paráda.

“ Pojďme společně posunout vpřed svět mobilních aplikací. ”

Silný tým

V našem týmu jsou lidé, kteří se zabývají vývojem mobilních aplikací od iOS 4 a Androidu 2.2. Rádi se o své zkušenosti podělí s novými členy týmu, tak pojď pracovat k nám a růst společně s námi.

Home office

Je celkem na Tobě, kde se Ti bude pracovat dobře. Když to bude efektivní, tak můžeš klidně pracovat převážně z domova. Stačí, když se občas potkáme v kanceláři – když zrovna neřádí nějaký virus.

Pracovní doba

Píchačky nemáme, ani je neplánujeme. Je nám celkem jedno, jestli si ranní ptáče, nebo naopak noční sova. Můžeš pracovat, jak Ti to bude vyhovovat, dle vlastního životního rytmu.

Společné akce

Kromě snídaní a občas nějakého piva se můžeš těšit třeba na společné výlety. Naposledy jsme byli u Lago Di Garda, kde jsme trochu pracovali, a taky lezli po ferratách.

Připoj se k nám do týmu!

Souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů, jak je popsáno v Ochrana osobních údajů.