MARKETING MOBILNÍCH APLIKACÍ

Nejenom že Vám vytvoříme perfektní mobilní aplikaci, ale hlavně ji dostaneme mezi uživatele. Máme specialisty, kteří se postarají o správný marketing mobilních aplikací. Tím, že tvoříme své vlastní aplikace, přesně víme, jak za rozumné peníze získat hodně muziky.

MARKETING MOBILNÍCH APLIKACÍ

Co umíme

ASO optimalizace

Stejně jako se pro webové stránky řeší SEO, tak je nutné optimalizovat i texty pro popis mobilních aplikací na Google Play a AppStore, tedy ASO (App Store Optimization). Je to potřeba pro snadnou vyhledatelnost, aby se zvýšil počet instalací.

Optimalizace pro Google Play a AppStore

Na Google Play a AppStoru to žije! Musí se tomu ale pomoci, je potřeba získat převahu nad konkurencí. Dobrá prezentace je nutný základ, pak je jasné, že každý bude chtít právě Vaši aplikaci.

Lokalizace

Hello! Ciào! Bonjour! Nezáleží na tom, kde lze Vaši aplikaci uplatnit, protože vše umíme přeložit do potřebného jazyka. Takže Vaše aplikace může cestovat, a také ji mohou objevovat lidé z jiných zemí.

AD CAMPAIGNS

Velmi se nám osvědčily placené reklamy. S reklamními kampaněmi si také umíme poradit, když se totiž nastaví správně, je možné se dostat na velmi příznivou cenu za instalaci aplikace.

Analýza konkurence

Bez toho to nepůjde, analyzovat je potřeba. Chcete vědět co se děje u konkurence na písečku. Dají se tak sledovat trendy, které vaši mobilní aplikaci pomohou udržet si pozici ve vyhledávání v obchodech Google Play a AppStore.

Monitorování

Máme oči na stopkách! Po každé provedené změně monitorujeme její dopad, což nám dává podněty k případné změně marketingové strategie. Monitoring je důležitá součást naší práce, všechny změny sledujeme.

Naše práce

AppBlock

AppBlock

Prokrastinace je zlo, naštěstí se proti ní dá bojovat! Při vývoji aplikace AppBlock jsme si tedy vzali za cíl omezit zbytečně strávený čas na telefonu. Byť čas strávený na telefonu trápí hodně lidí, jsme jedni z prvních, kteří s takovou aplikací přišli. Takže tohle se nám fakt povedlo!

K

Spuštění denně

K

Aktivních uživatelů

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore
get-on-chromestore
Pelipecky

Pelipecky

Pelicantravel.com s.r.o. je jedním z předních prodejců letenek v Evropě, který klientům nabízí to nejlepší z nabídky 800 leteckých společností. Kromě svého domovského slovenského trhu operuje Pelikán také v České republice, Maďarsku, Polsku, Německu a Rakousku.

Trhy

Leteckých společností

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore
Vodafone eDohled

Vodafone eDohled

Vodafone eDohled je jedním z klíčových nástrojů pro monitoring vozového parku. Zajistí přehled o tom, kde se váš majetek nachází, a umí monitorovat i teplotu, vlhkost, otřesy a nárazy, překročení rychlosti nebo náklon vozu.

Aplikace

Druhy map

Roky vývoje

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore

Chcete vidět více?

Proč spolupracovat právě s námi?

Máme výsledky

Lidé nás chtějí, tedy naše aplikace, což je zřejmé z toho, že máme miliony stažení. Už několikrát jsme dokázali, že je možné během krátké doby znásobit počet organických stažení.

Máme touhu vědět víc

Pravidelně se vzděláváme a účastníme se největších světových konferencí, které se zabývají marketingem mobilních aplikací. Navštívili jsme například akce v New Yorku,  Berlíně nebo naposled v Londýně.

Máme důležité kontakty

Máme přístup do největší komunity na světě, která se zabývá marketingem mobilních aplikací a máme osobní kontakty na světové špičky v této oblasti.

Pokusy děláme u sebe

Máme i naše vlastní projekty, o které se staráme s náležitou péčí. Jsou to „naše děti“, a tak trochu si na nich zkoušíme inovace, abyste vy dostali už perfektní a odzkoušený produkt.

Jak pracujeme

Jak to funguje teď

Nejdříve je potřeba zjistit, jak si aplikace vede. Tedy analýza, naše oblíbená činnost. Na základě analýzy může dojít ke změnám, které aplikaci zase posunou o příčku výše.

Analýza konkurence

Bez prozkoumání cizího písečku se neobejdeme. Jsme schopni jít i trochu do historie, jak se Vaše konkurence chovala, a jak se jí to vyplatilo. Popřípadě se vyvarovat podobným chybám, nebo se inspirovat tím, co jiným fungovalo.

AppStore Optimalizace (ASO)

O zkratce SEO už jste nejspíše někdy slyšeli. Podobná optimalizace je potřeba i pro aplikace, pokud chcete, aby si je uživatelé stahovali. A navíc, tuto službu jsme schopni pro Vás zajistit i v jiných jazycích než jen v češtině.

Hezká grafika, musíte zaujmout

Aplikace se musí líbit, proto Vám navrhneme grafiku screenshotů, texty na obrázcích i banner aplikace, případně i video.

Analýza zpětné vazby uživatelů

Zpětná vazba v podobě hodnocení aplikace od uživatelů je nesmírně důležitá, proto je třeba ji pozorně naslouchat a případně aplikovat.

Monitorování

 Výsledky všech změn neustále monitorujeme a vyhodnocujeme. Na základě toho víme, jaký měly dopad a jestli plní plánované cíle.

Napište si o nabídku

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.