Pelipecky

klient: pelicantravel.com s.r.o.

www.pelipecky.cz

Pelicantravel.com s.r.o. je jedním z předních prodejců letenek v Evropě, který klientům nabízí to nejlepší z nabídky 800 leteckých společností. Kromě svého domovského slovenského trhu operuje Pelikán také v České republice, Maďarsku, Polsku, Německu a Rakousku.

Get it on Google Play
Get it on Google Play
Pelipecky

Trhy

Leteckých společností

výzva

Kromě webu primárně zaměřeného na prodej letenek a dovolených společnost už od roku 2015 předává cestovatelům informace o akčních letenkách a cestovatelských tipech na webu Pelipecky, který už funguje na pěti evropských trzích a velmi rychle roste. Zákazník se rozhodl celý projekt podpořit moderní mobilní aplikací pro Android a iOS, která by řešila vlastní magazín s články a zároveň prodej letenek a dalších produktů.

 

Co jsme udělali

  • Návrh aplikace: Společně se zákazníkem jsme se podíleli na návhru designu a UX aplikací.
  • Aplikaci pro Android a iOS: Vyvinuli jsme nativní aplikace pro obě platformy.
  • Screenshoty a propagace: Pomohli jsme při přípravě aplikace pro Google Play a AppStore.

"Skvělá aplikace, už mi neunikne žádná nabídka!"

Logo Screen

přednosti aplikace

  • Škálovatelnost pro další trhy.
  • Promyšlený způsob zasílání push notifikací.
  • Modulární řešení celé aplikace.

výsledek

Výsledkem naší spolupráce jsou moderní mobilní aplikace pro Android a iOS, které je radost používat. Uživatel se v článcích dozví, co se ve světě cestování děje nového, může dostávat push notifikace, a díky tomu mu neunikne žádná časově omezená akce. Dále může zobrazovat kalendáře akčních letenek a v neposlední řadě si v aplikaci může rezervovat letenku na pár kliknutí.

Při návrhu rezervace jsme využili toho, že si aplikace může vložená data pamatovat, a tudíž není nutné znovu a znovu v rezervaci zadávat kontaktní údaje nebo seznam pasažérů. Po přihlášení se tato data mohou ukládat přímo do uživatelského účtu.

Aplikace se stala rádcem a pomocníkem, který jejím uživatelům pomáhá objevit celý svět.

Co řekl klient

“Cestovanie je vďaka mobilom jednoduchšie či už vďaka navigácii, mobilným platbám alebo aplikáciam na taxíky. V pelikáne sa taktiež snažíme byť cestovateĺom poruke kedykoľvek je online nejaká lákavá letenka alebo novinka. Spoločne s Mobilesoftom sa nám podarilo vytvoriť aplikáciu, ktorú stojí zato mať v telefóne. Na spolupráci si veľmi vážime záujem a dobrú komunikáciu, naše tímy si od začiatku veľmi dobre rozumejú.”

Vladimír Hudecpelicantravel.com s.r.o.

business development manager

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStoreStáhněte na AppStore

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.