Stormmbook

M&M Reality Holding

Společnost M&M Reality je největší realitní kanceláří ve střední Evropě, která prodává přes 30 000 nemovitostí ročně. Díky našemu řešení jsou schopni pro klienta elektronicky obstarat servis, od prodeje nebo nákupu nemovitosti, až po její financování nebo pojištění.

Stormmbook

Spokojených makléřů

Let spolupráce

Lidí v týmu

výzva

Na začátku byl makléř s taškou plnou propagačních materiálů a vzorů smluv smluv. Podepsané smlouvy jednou za čas donesl na pobočku, kde je scanoval a ručně nahrával do firemního informačního systému. Z těchto důvodů jsme se pustili do návrhu řešení, které by všechny tyto procesy zjednodušilo a zefektivnilo.

Co jsme udělali

    • Mobile app UI & UX: Připravili jsme design, který je hezký na oko, ale především 100% funkční.
    • Android development: Náš team vytvořil tabletovou aplikaci pro Android, kterou je radost používat.

"fungující, srozumitelná aplikace. vše potřebné mám s sebou. maximální spokojenost!"

Logo Screen

přednosti aplikace

  • Jedna největších mobilních aplikací vytvořených v ČR.
  • Zefektivnění práce téměř 3000 zaměstnanců.
  • Biometrické podpisy smluv.
  • Rychlý přístup ke všem informacím v terénu.

výsledky

V roce 2017 jsme spojili naše síly se společností Digital Solutions, která se postarala o stranu webového informačního systému, a vyvinuli řešení StormmBook nazývaný též Moderní Makléř. StormmBook nabízí realitním makléřům pomocí tabletu získávat a prezentovat informace přímo v terénu a přenášet data na firemní servery v reálném čase. Všechny smlouvy se podepisují elektronicky přímo na tabletu a to pomocí biometrického podpisu.

Kromě realitní části apliakce obsahuje moduly k výpočtům a žádostem o hypotéky pojištění nebo další nabídku služeb celého holdingu často napojené na služby dalších finančních institucí. StormmBook aktivně používá víc než 2000 makléřů a stovky finančích poradců.

Kromě úspory času má celý projet přesah do žitovního prostředí. Před zavedením této inovace celá společnost spotřebovala mnoho tun papíru, které nyní nahradil tablet.

Co řekl klient

“S firmou MobileSoft spolupracujeme již několik let. Během této doby se realizovalo několik významných a pro naši firmu klíčových projektů. Především se jedná o aplikaci StormmBook - specializovanou aplikaci určenou pro realitní makléře a finančí poradce, která našim obchodníkům dává výraznou konkurenční výhodu. Spolupráci hodnotíme jako velmi kvalitní a efektivní a dodané aplikace jsou, díky inovativnímu přístupu celého týmu, na nejvyšší úrovni. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout na tým velmi zkušených profesionálů v oblasti vývoje mobilních aplikací.”

Aleš GorniakM&M Reality Holding a.s.

IT Ředitel

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.